AUKCE OBRAZŮ DĚTÍ A DOSPÍVAJÍCÍCH S AUTISMEM

19 Říj AUKCE OBRAZŮ DĚTÍ A DOSPÍVAJÍCÍCH S AUTISMEM

Přijměte prosím naše pozvání na společenský večer spojený s aukcí obrazů, které vytvořili klienti zapsaného spolku Modrá pomáhá a Nadačního fondu KOMETA v rámci Arteterapií.

Termín aukce je 19. října 2023, od 18:00 hod v Tržnici Brno, Zelný trh – vchod z ulice Starobrněnská/Mečová, výtahem do 4. patra.

Jsme také velmi potěšeni, že pozvání přijal i náš patron Tomáš Vincour, útočník extraligového klubu HC KOMETA BRNO a další jeho spoluhráči.

Nadační fond KOMETA funguje od roku 2015. V průběhu 8leté činnosti jsme pomohli přes 250 rodinám dětí a dospívajících s poruchami autistického spektra. Naše nadace se snaží pomáhat nejen v rámci vzdělávání, organizací volnočasových aktivit a akcí pro děti s autismem, ale také finanční pomocí formou příspěvků na pořízení speciálních pomůcek nebo terapií, které dětem a dospívajícím pomáhají v jejich dalším rozvoji.

Nadace funguje v úzkém propojení se spolkem Modrá pomáhá, z.s., který byl založen v roce 2021, aby bylo možné co nejefektivněji reagovat na poptávky a potřeby osob s poruchou autistického spektra. Spolek tak doplňuje a navazuje právě na služby nadačního fondu.

Finanční prostředky, získané v této aukci budou určeny na provoz a rozvoj Nadačního fondu KOMETA a spolku Modrá pomáhá. Díky nim budeme moci poskytovat klientům další služby.

Počty klientů našeho nadačního fondu stále narůstají a my věříme, že společnými silami budeme mít možnost posouvat veškeré aktivity pro děti každý rok o kousek dále.

Podmínkou k účasti na této akci není samozřejmě nutnost dražit. Už jen svojí přítomností každý vyjádří podporu všem, kteří se s touto diagnózou musí potýkat, ať už jsou to naši klienti, ale především jejich rodiny a pečující, kteří to díky tomuto osudu nemají v životě vůbec jednoduché.

Máte-li zájem o účast, napište nám prosím na email: i.drobiszova@nfkometa.cz nejpozději do 17. října 2023.

 

Děkujeme.

 

Tým Modrá pomáhá, z. s. a Nadačního fondu KOMETA