HLEDÁME OSOBNÍ ASISTENTY NA VÍKENDOVÉ POBYTY

 

 

HLEDÁME OSOBNÍ ASISTENTY NA PŘÍMĚTSKÉ TÁBORY

 

LEKTOR CANISTERAPIE

Pro děti s poruchou autistického spektra realizujeme volnočasové aktivity a terapie. Od března budeme nabízet také canisterapii, pro kterou hledáme terapeuta/lektora. Naší filozofií je, že pejsek může působit pro děti s PAS jako kamarád, ale i jako pomocník při boji s jejich handicapem a pozitivně zlepšovat jejich fyzický i mentální stav.

Již v minulosti jsme canisterapii realizovali, ale bohužel jsme se časově neshodli s terapeutkou. Forma canisterapie, kterou bychom uvítali, by měla být spíše aktivní, než pasivní. Děti by se v rámci ní seznamovaly s tím, jak k pejskovi přistupovat, pečovat o něj či odbourávat strachy ze psů. Rádi bychom ale, aby děti prostřednictvím terapie nacvičovaly také komunikaci, různé sociální dovednosti, spolupráci, motoriku aj.

Realizovat terapie bychom chtěli cca 2-3x měsíčně vždy 2 lekce týdně (mladší a starší děti) nebo dle domluvy a časových možností terapeuta.

 

Co požadujeme?

– zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

– kreativitu a dobré komunikační dovednosti

– canisterapeutický kurz

– zkušenost s prací s dětmi

– dlouhodobou spolupráci

 

Co nabízíme?

– práci na DPP nebo přímé proplacení fakturované služby

– podporu nás a osobních asistentů při práci

– zajímavou zkušenost s prací v neziskovém sektoru

– zkušenost s prací s dětmi s poruchou autistického spektra

– možnost uznat práci jako praxi v rámci studia

 

Případné zájemce prosím, aby mne kontaktovali prostřednictvím e-mailu d.kmentova@modrapomaha.cz nebo telefonicky na čísle 778 976 811.

Budeme se těšit na spolupráci.