Kontakty

Kontaktní adresy


Sídlo a fakturační adresa, terapeutická místnost

Modrá pomáhá, z.s.

Křídlovická 911/34

603 00 Brno

IČ: 11724013

(vstup přes VIP parkoviště, za zastávou autobusu 84 – Křídlovická)

 

Provozní doba

Pondělí  8:00 – 12:00

Úterý      8:00 – 12:00

Středa    8:00 – 12:00

Čtvrtek   8:00 – 12:00

Pátek      8:00 – 12:00

V odpoledních hodinách dle předchozí domluvy. Děkujeme, že respektujete pracovní dobu.

 

Náš tým

Mgr. Lenka Staníčková

V organizaci působí jako:

  • speciální pedagog (sociálně aktivizační služby – individuální intervence s dětmi, odborné speciálně pedagogické poradenství, sociální rehabilitace, výroba a zapůjčení pomůcek)

V Modrá pomáhá, z.s. od: 

  •  září 2021 (říjen 2016 – duben 2018 zaměstnána v Nadačním fondu KOMETA)

Kontaktní údaje:

  •  mobil: +420 777 481 123
  • email: l.stanickova@modrapomaha.cz

Již před pěti lety jsem přišla do Nadačního fondu Kometa, protože jsem chtěla spojit výsledky studia speciální pedagogiky, poznatky z práce v běžné mateřské škole i vlastní zkušenost maminky čtyřletého syna. V průběhu času nám přibyl ještě 1 syn, který mě, jako předčasně narozený, naučil mnohé a nyní mi umožnil návrat k práci, kterou mám ráda.

Vystudovala jsem logopedii, surdopedii a francouzštinu na Masarykově univerzitě v Brně. Sleduji aktuální trendy v terapiích a v oboru se i nadále vzdělávám.
Odmalička ráda pomáhám lidem, to je to, co mě naplňuje. Snažím se vše vidět z té lepší stránky, i kdy je to někdy obtížné.
Ve spolku „Modrá pomáhá“ nejčastěji pracuji přímo s dětmi a jejich rodiči, buď u nás v centru, nebo v domácím prostředí. Volný čas trávím nejraději v přírodě s rodinou a naší jezevčicí.”

 

Životní motto: „Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.” Jan Werich

 

 

Bc. Adéla Ročková

V organizaci působí jako:

  • speciální pedagog (sociálně aktivizační služby – individuální intervence s dětmi, odborné speciálně pedagogické poradenství, sociální rehabilitace, výroba a zapůjčení pomůcek)

V Modrá pomáhá, z.s. od: 

  •  září 2022

Kontaktní údaje:

  •  mobil: +420 734 359 746
  • email: a.rockova@modrapomaha.cz

Největší radostí je pro mě vidět malé i velké úspěchy dětí a štěstí v očích rodičů. I proto jsem začala pracovat ve spolku Modrá pomáhá, kde je mým snem takovéto okamžiky pomáhat tvořit a prožívat společně s rodinami. S dětmi s PAS mám zkušenost z táborů pro děti s narušenou komunikační schopností a logopedického stacionáře.

V práci zúročím vědomosti z bakalářského studia speciální pedagogicky, se specializací logopedie a surdopedie. Zkušenosti z logopedické sféry jsem získávala spoluprací se Soukromou klinikou LOGO, s.r.o. V organizaci Trojrozměr studuji znakový jazyk a mou malou profesní výzvou je, stát se tlumočnicí znakového jazyka.

Ve volném čase mě najdete v Novoměstské filharmonii s houslemi pod bradou, ale také u táboráku s kytarou v ruce při zpěvu těch největších odrhovaček. Ráda vyrážím na dlouhé túry po horách, běhám nebo zajdu na jógu. Miluji svou rodinu, přátele, psy, smích, dobrou kávu, sychravé počasí a životní nadhled.

 

Životní motto: „Budoucnost patří těm, kdo věří svým krásným snům.“ Eleanor Roosevelt

 

Renata Zábranská

V organizací působí jako:
• předsedkyně spolku

 

Kontaktní údaje:
• mobil: +420 736 624 528
• e-mail: zabranska@kometagroup.cz