19. 5. JAZZ FEST BRNO DĚTEM

11 Kvě 19. 5. JAZZ FEST BRNO DĚTEM

I letos si pro Vás JazzFestBrno dětem, tentokrát ve spolupráci s námi – Modrá pomáhá, z.s., připravil bohatý zábavný program (skákací hrad, rukodělné dílny, občerstvení či odpočinková zóna). Po loňské zkušenosti, kdy jsme se s kolegyní měly možnost akce zúčastnit, můžeme jen potvrdit, že se jedná o moc pěknou, přátelskou a pohodovou akci.

Datum a čas akce: neděle 19. 5. 2024 9:00 – 18:00

HUDEBNÍ WORKSHOP PRO DĚTI S PAS OD 6 LET (horní věková hranice není určená, prosím nezalekněte se údaje v registračním systému).

Workshop s názvem: JAZZYKEM HUDBY pod vedením Adély Ročkové (housle) a Jana Blažka (kytara) – můžete znát také jako lektora lezeckého kroužku

 

Hudba má mnoho podob a tváří, je stejně různorodá a jedinečná jako každý z nás. Hudbou můžeme vyjádřit co cítíme, aniž bychom cokoliv řekli. Hudbou prožijeme své emoce, ať už jsou veselé či smutné, naštvané či rošťácké.

Budeme hrát, zpívat, zkoušet nové nástroje. Možná se naučíme i novou píseň. A možná si ji na konci společně zahrajeme. 🙂

Vlastní nástroje vítány.

Těšíme se!

 

Věk: 6+ (prosíme o přihlášení pouze dětí a dospívajících, kteří mají o hudbu pravdu zájem a nejsou nijak citlivé na hluky)

Cena: 150 Kč

Kdy: neděle 19. 5. 2024 10:00–10:45

Kapacita: 7 osob

Asistence: Nezajištěna – v případě potřeby prosíme o účast rodiče/doprovodu

 

Registrace: https://www.jazzfestbrno.cz/detem

Přihlašovací kód: JZKP22