TENISOVÝ TURNAJ KOMETA OPEN 2024

05 Kvě TENISOVÝ TURNAJ KOMETA OPEN 2024

Jako každý rok pořádáme v letním období ve spolupráci s HC KOMETA BRNO sportovní charitativní akci. V předchozích letech to byl například golfový turnaj, který jsme v tom loňském vyměnili za sport stejně oblíbený, a tím je tenis.

Pro jeho velký úspěch, který nás moc těší, na tuto akci navazujeme, a tak bychom Vás po necelém roce rádi přivítali na druhém ročníku TENISOVÉHO TURNAJE KOMETA OPEN.

Veškerý výtěžek z turnaje poputuje na provoz Nadačního fondu KOMETA a spolku Modrá pomáhá, z. s. Obě naše organizace pomáhají a podporují rodiny a jejich děti a dospívající s poruchou autistického spektra.

V průběhu 9leté činnosti jsme pomohli přes 300 rodinám, ať už v rámci finanční pomoci formou příspěvků na pořízení speciálních pomůcek nebo pořádáním volnočasových aktivit a terapií, které dětem pomáhají v jejich dalším rozvoji.

Počty našich klientů každý rok narůstají a my jsme velmi vděčni, že i díky Vám máme možnost posouvat veškeré aktivity pro děti každý rok o kousek dále.

Kromě samotných hráčů a klubových partnerů přichází velká výzva i pro širší veřejnost a fanoušky. Tímto bychom všechny tenisové nadšence rádi pozvali na náš 2. ročník TENISOVÉHO TURNAJE KOMETA OPEN.

Jste-li soutěživí a chcete-li si zahrát tenis s hokejisty Komety, pošlete přihlášku na email: i.drobiszova@nfkometa.cz, a to nejpozději do 20. května 2024.

Organizační informace

  • Systém turnaje: čtyřhra na jeden vítězný set (bez výhod). Hráči budou rozděleni do skupin, ze kterých budou následně postupovat do pavouka. Kompletní pravidla upřesníme po uzávěrce registrací, kdy budeme znát přesný počet týmů. Přihlásit se můžou jednotlivci i dvojice.
  • Datum: pátek 31. května 2024
  • Začátek turnaje: 10:00 (registrace hráčů budou probíhat na místě od 8:30 do 9:30 hod)
  • Místo turnaje: Sportovní areál Club Classic, Žabovřeská 3, Brno
  • Startovné: 5.000,- Kč na osobu
  • Občerstvení: v ceně startovného
  • Počet hráčů je omezený: uzávěrka registrací v pondělí 20. května nebo při naplnění maximální kapacity 60 osob
  • Přihlášky či případné dotazy posílejte na: i.drobiszova@nfkometa.cz

 

Budeme moc rádi, pokud se k nám připojíte a společně si nejen užijeme příjemný den, ale současně pomůžeme dobré věci.

Těšíme se na Vás.

Foto z KOMETA OPEN 2023 zde: https://nadacnifondkometa.cz/tenisovy-turnaj-kometa-open-2024/